משפחת פלם

גולן פלם

יינן יקב פלם, בעלים ומייסד

בוגר תואר ראשון בפקולטה לחקלאות האוניברסיטה העיברית ירושלים, בוגר תואר שני תואר בייננות אוניברסיטת פיאצ'נזה איטליה. האהבה לגפן וליין, החיבור לטבע, לאדמה ולכרמים, נמצאים בבסיס הפילוסופיה הייננית של גולן. רק כך ניתן לייצר, שנה אחר שנה, יינות מלאי אופי ובעלי אמירה אישית ברורה.

גלעד פלם

מנכ"ל ומנהל פיתוח עסקי, בעלים ומייסד

בוגר לימודי משפטים לתואר ראשון ומנהל עסקים בתואר שני. הצלע המשלימה של גולן, גלעד אחראי ליין החל מרגע הבקבוק ועד לשלב שליפת הפקק. כמנצח התזמורת, גלעד אחראי, בין היתר על הפיכתו של יקב פלם להצלחה מקומית ובין לאומית לגלות ולפתוח שווקים חדשים.

קמי פלם

מנהלת כספים בעלים ומייסדת

ניסיונה העסקי תרם לצמיחתו של היקב ולהפיכתו מיקב משפחתי זעיר ליקב בוטיק גדול שיינותיו זוכים להכרה ברחבי העולם. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים.היא זו שדואגת לתרגום החלומות לשפת המעשה, להתנהלות כלכלית נכונה , ומנווטת בין דרישות השיווקיות לבין הצורך הבלתי נגמר להשקעה בכרמים ובציוד החדש ביותר .

ישראל פלם

יינן

בוגר לימודי ייננות מאוניברסיטת דיוויס בקליפורניה. יינן ראשי ביקבי "כרמל". לאחר 35 שנות עבודה ביקב הותיק והגדול ביותר בישראל, הוא בחר להצטרף לצוות המקצועי של היקב המשפחתי. ניסיונו היינני הרב, במיוחד בכל מה שקשור לויטיקולטורה המקומית,מאפשר להצעיד את היקב קדימה תוך הסתמכות על ידע נצבר.

גפן פלם

מנהלת מיתוג

אינדיבידואלית מלידה, גפן בחרה בלימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בטיפול בהבעה ויצירה. גם כאשר התרכזה בלימודים, לא עזבה גפן את היקב לרגע ועסקה בשיווק וקשרי לקוחות הפרטיים והעסקיים. כיום גפן מנהלת המותג, כשהרקע שלה בלימודי רוח מאפשר לה לקבל החלטות יצירתיות ולחשוב מחוץ לקופסה.