הטבע חוגג את האביב, אנחנו חוגגים סנוניות ראשונות מבציר 2016

16.03.2017

יינות פלם בלאן ופלם רוזה 2016, הסנוניות הראשונות של בציר חדש, מגיעים אלינו בתזמון מושלם של תחילת האביב.

האביב שופע קרני שמש מלטפות ועדינות, פריחות, ניחוחות והתחדשות הטבע. בעשיית היין, השואבת השראה מהטבע כל יום מחדש, השאיפה שלנו לתת לכם להרגיש את החיבור והאהבה שלנו לכרמים ולטרואר הייחודים, כמו גם את האהבה וחדוות היצירה שבעשיית יין. סדרת הקלאסיקו שלנו היא הביטוי לכך. עבורנו סדרה זו מהווה את הביטוי למקומיות שלנו - איזור הרי יהודה.


פלם קלאסיקו – סדרת היין שלנו ששמה את הפרי במרכז הבמה ומלווה מושלמת לאוכל

יינות פלם בלאן ופלם רוזה 2016, הסנוניות הראשונות של בציר חדש, מגיעים אלינו בתזמון מושלם של תחילת האביב. הרעננות, הפרחוניות והפריכות המאפיינים את היינות מתאימים בדיוק לעונה זו של השנה. יחד עם הפלם קלאסיקו, בציר 2015, כל אחד מיינות הסדרה נותן לפרי את מרכז הבמה, משקף בדרכו המיוחדת את אזור הרי יהודה ואת הסגנון האופייני לגולן פלם, היינן שלנו; חומר הגלם האיכותי (עבודה עם כרמי העילית מאזור הרי יהודה שמביאה לידי ביטוי את תנאי הגידול הייחודיים לאיזור), ו"במה" מלאה לפרי, הם שם המשחק של גולן בסדרת הקלאסיקו, והם אלו שהופכים את היינות למלווים המושלמים לאוכל.

FLAM CLASSICO 2015

קלאסיקה שהיא שיר הלל לטרואר הרי יהודה

מייצג את מיטב הכרמים שלנו בהרי ירושלים. פרי עשיר ומעודן, וטאנינים רכים היוצרים יין מעודן, רך, מאוזן ומקומי. הפלם קלאסיקו עובר יישון בחביות עץ אלון קלאסיות שנותנות נופך מכובד ליין אבל לא מעיבות על יכולתיו של הפרי.

הקלאסיקו הוא בן בית אצל רבים. ומייצג עבורנו ועבור רבים אחרים את תחילתה של העשייה הייננית שלנו. כמו חבר ותיק שתמיד ייתן את ההנאה המצופה ממנו. גם הקלאסיקו מביא איתו בכל שנה התפתחות ועומק. וכל בציר חדש מביא איתו הפתעות קטנות לחיך שמחפש טעמים מוכרים עם "טוויסט". גם בבציר 2015, הפלם קלאסיקו אוצר הפתעות נעימות שמשקפות את הבציר הייחודי והסגנון המתגבש.

2016 FLAM BLANC

פרי היצירה של הבציר החדש

יין לבן – UNOAKED- המשאיר לרעננות ולפרי של הרי יהודה את מרכז הבמה. פלם בלאן 2016 הוא יין מרענן, ארומטי, בעל רמזים פירותיים וסיומת ארוכה ופריכה. שילוב של ענבי סוביניון בלאן המעניקים רעננות וענבי שרדונה המעניקים את הרובד המורכב.  שילוב היוצר יין עדין אך רציני, שהוא בן לוויה מושלם לשעת בן ערביים נעימה,  או ארוחת דגים מפוארת, אבל לא רק…

2016 FLAM ROSE

כל הרכות והעדינות שיין יכול להכיל

החלום שהתחיל במסע של גולן פלם, עמוס יינות רוזה בדרום עמק הרון הולך והפך למציאות הישראלית שלנו בהרי יהודה. הפלם רוזה הוא בעל אף מבושם ופרחוני, עם פרי אדמדם רענן ונגיעה של תיבול מעודנת. הפלם רוזה הוא שילוב  של ענבי קברנה פרנק וסירה. ענבי הסירה, שהשנה קיבלו בבלנד מקום דומיננטי, מאפשרים "פלש" של פרי בפה, שהופך את הרוזה לעדין וקרמי .הרוזה של פלם 2016 יהיה התחלה משובחת לכל ארוחה מוקפדת. מלווה מושלם למנות קרות, טאפסים, פסטות על בסיס שמן, פירות והרכות והעדינות שלו תיתן לכל מנה, בכל שלב של היום, את הליווי הנעים לה.

 


 

השאר תגובה