בואו לבקר אותנו

6.11.2017

הרי ירושלים מכוסי האורנים ומשוכות הצבר משתרעים ממש מאחורי היקב שלנו.

לפעמים, לפני שאנחנו נכנסים ליקב, זה שבשבילנו הוא גם מקום עבודה, אנחנו עוצרים שם לרגע, מטפסים על צלע ההר, בין אותם אורנים ומשוכות הצבר, ומתכופפים להריח את הזעתר והזוטה הלבנה.הרגע הזה, מול הנוף ובתוכו, עושה לנו את היום. אחר כך אנחנו עוצרים לעוד כמה רגעים בכרם הקטן שנטענו ממש בכניסה ליקב.

רוצים גם אתם להתחבר לטבע בצורה הכי מרגשת שיש מבלי לנסוע רחוק?
להכיר את עולם היין מקרוב מבלי לחדש דרכון? ,
אם תבואו לבקר אותנו, תגלו שכל זה אפשרי. היקב שלנו ממוקם במרחק נסיעה של פחות משעה מתל אביב או מירושלים, ולא הרבה יותר מזה מחיפה. הוא משקיף על נוף משובב נפש וגם המבנה עצמו, כפי שרבים מכם כבר יודעים בוודאי, אינו רק 'מפעל' לייצור יין, עמוס במיכלי נירוסטה, צינורות וחביות. כן, יש גם כאלו, וגם הם יפים לטעמנו (ואנחנו כנראה לא היחידים שמרגישים כך) אבל מכיוון שזהו בעצם ביתנו השני, או אולי אפילו הראשון, תכננו את היקב כך שישמח אותנו בכל בוקר מחדש. ותאמינו או לא, זה מצליח.
אם הצלחנו להדליק אתכם, הנה לפניכם כמה אפשרויות ביקור.
הראשונה שבהן, זו שאנו מכנים 'חוויית פלם' הינה למעשה הדרכת יין מקצועית הכוללת טעימה של ארבעה מיינותינו , מלווים בגבינות מקומיות ולחמים משובחים והסבר שווה לכל נפש על דרך ייצורם. בביקור נספר גם את סיפורה המקצועי והאישי של משפחתנו, משפחת היין של פלם. מחירה של חווית פלם הינו 130 שקלים למשתתף.
למי שעיתותיו אינם לגמרי בידיו, אנו מציעים טעימה קצרה יותר של שלושה יינות, על מרפסת היקב מול הנוף, בלוויית הסברים קצרים ובמחיר של 70 שקלים לאדם.
ואפשר גם סתם ככה, לעצור אצלנו ללגימת יין, עם או בלי מגש של גבינות ולחם.
נשמח לארח אתכם.
לפרטים ותיאום, תוכלו לפנות לתמר, בטלפון 02-9929923/0542113324

תגובות

כתבה מעניינית

השאר תגובה