אהבות נפגשות

20.07.2017

בחודש הקרוב יפגשו האוכל של יונתן רושפלד והיינות של פלם לשבועיים שלמים של אהבה ותשוקה..
אהבה ותשוקה לאיכות בלתי מתפשרת, לטעם שנחרט בזיכרון, לשילוב שבו השלם עולה על סך חלקיו.

דומה שאין צורך להציג את יונתן רושפלד. ולכם, חברי המועדון שלנו, אין גם צורך להציג את יינות יקב פלם.
ובכל זאת.
בחודש הקרוב יפגשו האוכל של יונתן רושפלד והיינות של פלם לשבועיים שלמים של אהבה ותשוקה.
אהבה ותשוקה לאיכות בלתי מתפשרת, לטעם שנחרט בזיכרון, לשילוב שבו השלם עולה על סך חלקיו.

יונתן רושפלד הוא כמובן מי שמאחוריו רבע מאה של בישול עילי במסעדות כמו תפוח הזהב ומול ים ואחר כך במסעדותיו שלו ( רושפלד, יונתן, הרברט סמואל ועוד),

רושפלד הוא מחשובי השפים בישראל. רב – אומן של בישול עילי ואחד השפים היחידים בישראל הזכאים בדין לתואר המחייב הזה. הבישול מלא היצר שלו נשען על מסורת צרפתית מפוארת, קשוב להשפעות מודרניות אך לא נסחף אחריהן, מציץ לעולמות אקזוטיים רחוקים ובעיקר, מחויב תמיד לחומרי הגלם הטובים ביותר והשימוש המדויק ביותר בהם.

יקב פלם הוא כידוע מהוותיקים ובעיקר הטובים שביקבי הבוטיק בישראל. יקב שיינותיו זכו באין ספור עיטורים וציונים גבוהים ביותר מחשובי מבקרי היין בעולם. גולן פלם, יינן היקב ואחד מבעליו, מחפש כבר שנים, ואם יורשה לנו בצניעות, גם מוצא, את הטעם המושלם ליין. הוא יוצר יינות אלגנטיים, מורכבים ובעיקר יפים להפליא. כן, יש דבר כזה, יין יפה.

במהלך השבועיים הראשונים של חודש אוגוסט יוגשו יינות יקב פלם במסעדתו החדשה של יונתן רושפלד 'ג'ונתן פוד קלאב' שנפתחה לפני שבועות מספר באותו מקום בו שכנה מסעדתו המיתולוגית 'הרברט סמואל' (בבחינת חזרה הביתה, אם יותר לנו להתרגש). חברי מועדון הלקוחות של יקב פלם יוכלו להתענג על מסלול יינות מיוחד שיוגשו לאורך הארוחה –  פלאם בלאן 2016, פלם רוזה 2016 ובקבוקים נדירים של יין המרלו רזרב מבציר 2008 * !

היינות נבחרו אישית על ידי גולן פלם ויונתן רושפלד בכדי להשתלב ולהחמיא לאוכל הנהדר, ולהפך.

שיאו של החודש המיוחד הזה יתרחש בתאריכים 8-9 באוגוסט כאשר יונתן וגלעד, אחיו של גולן ומי שאמון על ניהול היקב (גולן יתרוצץ באותה עת בכרמים שהרי אלו ימי בציר…)  יפגשו לשני ערבים מיוחדים. בארוחות הגאלה החד פעמיות האלה, ימזגו לכוסות לא פחות מחמישה יינות מופלאים – פלם בלאן 2015, פלם נובל 2013 (השקה מיוחדת לחברי המועדון של יין הדגל שלנו טרם יציאתו לשוק), פלם קלאסיקו מבציר 2009 (הזדמנות נדירה לגלות מה מסוגל לעולל היין ה'בסיסי' שלנו גם בבגרותו) וכן שני יינות מבוגרים במיוחד – פלם מרלו רזרב 2005 ופלם סירה 2006.

יונתן רושפלד יבחר בסמוך למועד הארוחה את מיטב תנובת השדות והים ויחליט מה יכין מהם.
כל אלו יוצעו לחברי המועדון שלנו במחירים מיוחדים.
הצטרפו אלינו לחודש חד פעמי של טעם, ריח ואהבה גדולה.

טלפון להזמנות דרך המסעדה:
03-6960707

* עד גמר המלאי

השאר תגובה